Spúšťame cyklistický magazín CykloVýlet.sk

Po dlhých rozhovor a prebdených nociach strávených nad vymýšlaním konceptu sme dnes (28.7.2018) konečne spustili náš web pre verejnosť. CykloVýlet.sk je web pre celú cyklistickú komunitu, ktorá do nej môže prispievať svojimi fotkami, videami, článkami a všetkým čo súvisí s cyklistikou.

Nakoľko väčšina našich členov je z Bratislavy a okolia, predovšetkým z tejto oblasti budú na web pribúdať cyklotrasy a cyklo výlety.

Čo všetko web obsahuje?

 • Kategórie – jedna z najpodstatnejších vecí, ako sa zorientovať na webe. V kategóriách nájdete na výber ľahké, stredne ťažké a ťažké cyklotrasy, aby ste si vybrali podľa svojej kondície a nemuseli prehľadávať pomedzi všetky cyklotrasy na webe.
 • Cyklo výlety – hlavným zámerom tohto webu je prezentovať viacdňové cyklo výlety predovšetkým po Slovensku a krásach Slovenska, ale taktiež aj zahraničných cyklo výletoch.
 • Užitočné rady – na web budú pribúdať užitočné rady, ktoré potešia každého cyklistu (čo si zbaliť na viacdňový cyklo výlet, ako opraviť defekt, recenzie bicyklov a doplnkov)
 • Sociálne siete – každá moderná komunita má už dnes sociálne siete, my nie sme výnimkou, preto nás nájdete ako na facebooku, tak aj na instagrame, kde nájdete najnovšie fotky z našich cyklo výletov.

Tým, že plánujeme podnikať  cyklo výlety aj do zahraničia, sú naše sociálne siete dvojjazyčné v Slovenskom a Anglickom jazyku.

Už v najbližších dňoch vyrážame na viacdňovú cestu po Slovensku (od Východu na Západ), takže sa máte na čo tešiť 🙂

2 thoughts on “Spúšťame cyklistický magazín CykloVýlet.sk

 • 15. augusta 2018 at 13:39
  Permalink

  Teším sa na vaše cyklovýlety a držím palce so stránkou 🙂

  Reply
  • 15. augusta 2018 at 16:07
   Permalink

   Ďakujeme veľmi pekne. Pevne verím, že naplníme vaše očakávania a budeme prinášať kvalitné fotky a články, ktoré vás zaujmú 🙂

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *